Reprezentant vanzari parfumerie&cosmetice

sc. Loxan Atraktive srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu ( constituie avantaj experianta Key Account )
Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
Perfectarea contractelor si derularea eficienta a acestora;
Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

CERINTE

Experienta minim 2 ani in distributie/comert ( constituie avantaj experienta in domeniul cosmeticelor );
Persoana serioasa, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare, negociere si relationare;
Cunostinte bune de operare PC si MS Office;
Permis conducere categoria B ( min. 3 ani experienta in condus );
Disponibilitate la deplasari in tara;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- masina de serviciu
- telefon,laptop

sc. Loxan Atraktive srl. din Timisoara, importator si distribuitor de produse cosmetice si de parfumerie din 1993.
Avem o experienta de peste 20 de ani in domeniul cosmeticelor si de parfumerie, suntem importatorul produselor: S. Oliver, Baldessarini, 4711, Tabac Original, La Rive, Eveline Cosmetics,Disney Cosmetics,Cuba, Blue up, Muehle, Proraso, Tinti,Aden Cosmetics, Smart Nails. Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, distribuim catre retele de magazine si magazine specializate.