Reprezentant vanzari materiale finisaje interioare

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea produselor companiei: instalatii sanitare, gresie, faianta, parchet, materiale pentru finisaje interioare
• Contactare clienti existenti si noi (clienti finali), ofertare, negociere, contractare, urmarire contracte;
• Urmarirea respectarii termenilor contractuali si a detaliilor legate de acest aspect;
• Propune idei de promovare, publicitate si promotii in zona sa;

CERINTE

• Experienta in vanzari teren si bussines to bussines, catre firme de constructii sau clienti finali
• Experienta pe o pozitie similara intr-o firma in domeniul materialelor de constructii precum si un portofoliu de clienti existenti reprezinta un avantaj;
• Persoana comunicativa, dinamica, cu initiativa, punctuala, flexibila;
• Domiciliul in Arad sau Bihor

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix si comision din vanzari
• Telefon si masina de serviciu
• Posibilitati de dezvoltare profesionala

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.