REPREZENTANT VANZARI K.A.

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va asigura serviciul de vanzare/promovare al produselor companiei, in cadrul clientilor stabiliti de KA Manager, respectand politica de vanzari a companiei pe zona Banat.

CERINTE

Studii superioare;
Experienta minima intr-un post similar: 2 ani, de preferat in acelasi domeniu de activitate;
Permis auto categ. B;
Cunostinte medii de lb. engleza;
Domiciliul stabil in Timisoara;
Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
Recomandari de la locurile anterioare de munca.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant in functie de performanta;
Posibilitati de promovare si dezvoltare a carierei, mediu de lucru dinamic si profesionist.

\\\"In Macromex nu doar lucrezi, iti construiesti o cariera!\\\"
Renumita companie de import si distributie a produselor alimentare cu temperatura controlata, ce s-a regasit in ultimii doi ani printre angajatorii preferati din \\\"Top 100 de angajatori pentru care merita sa lucrez\\\"