REPREZENTANT VANZARI IT IN MAGAZIN

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor IT catre clientii din magazin
- Cresterea portofoliului de clienti prin obtinerea de recomandari din partea clientilor existenti si contactarea telefonica a potentialilor clienti
- Oferirea de consultanta cu privire la solutia ideala pentru client, conform nevoilor acestuia

CERINTE

- Rezultate excelente in echipa sau echipele de vanzari IT Hardware in care ai activat
- Experienta de lucru ca Reprezentant Vanzari IT Hardware in magazine specializate
- Cunostinte tehnice hardware si software (solutii Microsoft) foarte bune
- Persoana comunicativa, prezentabila, perseverenta, responsabila si cu initiativa
- Persoana inclinata spre dezvoltarea personala (citeste carti de vanzari, participa la seminarii sau cursuri)
- Este important sa fii cel putin la acelasi nivel cu actualii membri ai echipei de vanzari din punct de vedere al cunostintelor tehnice si al abilitatilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activitatii intr-o atmosfera excelenta concentrata pe crestere si rezultate
- Salariu motivant
- Telefon, laptop
- In functie de rezultate si masina
- Bonuri de masa
- Bonusuri in functie de performanta
- Oportunitati de dezvoltare
- Posibilitatea de a achizitiona la pret de distribuitor, reducere 30% a echipamentelor Dell, HP, IBM, Apc, Cisco comercializate.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.