REPREZENTANT VANZARI IT B2B (software)

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Extinderea portofoliului de clienti persoane juridice (IMM-uri)
- Promovarea companiei si a produselor sale – IT software (Windows pentru sisteme si servere, Office, antivirus, programe specializate: Autocad, Corel, Adobe, softuri pentru contabilitate si gestiune)
- Oferirea de consultanta potentialilor client
- Realizarea unei strategii de crestere a vanzarilor si aplicarea acesteia

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte foarte bune de IT
- experienta in vanzari catre persoane juridice, preferabil in domeniul IT sau domenii conexe
- detinerea unui portofoliu de clienti
- persoana comunicativa, prezentabila, perseverenta, responsabila si cu initiativa
- persoana care vrea sa invete si sa se dezvolte
- persoana orientata spre rezultate
- detinerea unei certificari Microsoft/CISCO constituie un avantaj semnificativ

BENEFICII OFERITE

- bonus in functie de performanta
- oportunitati de dezvoltare

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre