Reprezentant vanzari in regim de colaborare- Timisoara

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este producator si distribuitor de harti in Romania.

Responsabilitati:

- prospectarea pietii, identificarea potentialilor clienti si prezentarea produselor;
- semnarea contractelor si urmarirea ulterioara a contractelor;
- urmarirea incasarilor;

CERINTE

- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;
- posesor masina personala si disponibilitatea utilizarii in interes de serviciu;
- posesor PFA sau SRL;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- program flexibil;
- oportunitate de cariera.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.