Reprezentant vanzari in publicitate

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si responsabilitati:
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti
- negociaza si urmareste derularea contractelor
- urmareste plata facturilor, respectand termenul de plata
- strange periodic informatii despre piata si concurenta

CERINTE

- studii superioare
- experienta in vanzari in domeniul publicitar de minim 2 ani
- abilitati de comunicare si negociere
- prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- training si specializare in domeniu

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/