REPREZENTANT VANZARI in Magazin

Delta Distribution S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii;

- Participa efectiv la atingerea obiectivelor de vanzari;

- Participa activ la asigurarea expunerii si prezentarii produselor conform standardelor in vigoare;

- Intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora;

- Respecta procedurile si regulamentele in vigoare;

- Participa la realizarea inventarului periodic si la controlul stocurilor;

- Participa la mentinerea permanenta a curateniei si ordinii in magazin;

CERINTE

- Studii medii / superioare;

- Stagiul militar satisfacut;

- Abilitati de relationare;

- Orientare catre client;

- Cunostinte operare PC ( Office, Internet, e-mail);

- Cunostinte minime de contabilitate primara, operare program de gestiune- avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes, lider de piata;

- Cursuri si training-uri pentru dezvoltare profesionala;

- Pachet salarial atractiv;

Companie nationala de import si distributie materiale pentru amenajari interioare (gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie).