Reprezentant Vanzari in domeniul serviciilor Internet, Timisoara

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie activa in domeniul serviciilor de telefonie si internet, cautam in acest moment Reprezentanti de Vanzari:

Responsabilitati:

- Identificarea segmentului de piata, a clientilor vizati;
- Contactarea clientilor si identificarea nevoilor lor;
- Elaborarea ofertelor de servicii;
- Organizarea si participarea la intalniri cu clientii;
- Negocierea - in limitele competentei - a contractelor cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Aptitudini de comunicare, vanzare si organizare;
- Cunostinte de operare pe calculator - Word, Excel;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostintele in domeniul comunicatiilor de date si a aplicatiilor pentru Internet constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Training;
- Perspective de dezvoltare profesionala;
- Beneficii in functie de performante.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.