REPREZENTANT VANZARI DMF

DINAMIS MEDIA FACTORY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari are urmatoarele sarcini si atributii:
prospecteaza piata si identifica noi clienti
- viziteaza clientii potentiali si prezinta produsele si serviciile companiei
- actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti pe zona
- negociaza si incheie contracte
- tine legatura cu clientii din portofoliu
- urmareste incasarile pentru proprii clienti
- urmareste si atinge obiectivele de vanzari
- munca de teren reprezinta 90% din activitate
- intocmeste si trimite un raport zilnic
- participara la sedinte

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in vanzari de minim 2 ani
- cunoasterea pietei de publicitate/tipar (prezinta un avantaj)
- persoana motivata, dinamica, spirit de initiativa, aspect prezentabil
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate si placere de a lucra in echipa
- rezistenta la stres si program prelungit
- studii: minim liceu absolvit
- buna cunoastere a limbii engleza sau germana(prezinta un avantaj)
- cunostiinte MS Office, Internet

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, format din:
- salariu fix si comision din vanzari,
- sistem antrenant de prime.

Alte beneficii:
- telefon,
- laptop,
- traininguri,
- posibilitati de avansare,
- atmosfera placuta de lucru.

Cautam si sustinem performanta angajatilor nostri.

Cu sediul in Timisoara, Dinamis Media Factory se ocupa de imaginea firmelor. Ofera un service complet de pliante, carti, reviste, afise, calendare, cataloage si asta pentru ca detine de la A la Z know-how-ul cu privire la creatie. Cu o echipa competenta si o tehnologie de varf realizeaza mai mult decat un simplu tipar clasic. Analizeaza cu atentie pentru detalii toate proiectele, fie ele new media, tehnoredactare sau publicitate, si vine cu solutii de bransa, de sistem sau individuale.
Dinamis Media Factory - Print, web, design