REPREZENTANT VANZARI ( cu solide cunostinte tehnice)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important comerciant de pe piata Europei avand in portofoliul sau o diversitate de produse specifice destinate domeniului constructiilor si sectorului automotivelor

Responsabilitati:
-Identificarea potentialilor clienti si promovarea produselor firmei.
- Administrarea unui portofoliu de clienti si dezvoltarea afacerii in zona arondata prin cresterea numarului de clienti.
-Intocmirea ofertelor de pret si negocierea lor.
-Oferirea de consultanta tehnica legata de produsele din catalog.
-Preluarea comenzilor si urmarirea incasarilor.
-Completarea rapoartelor periodice.

CERINTE

Studii medii/ superioare
Cunostinte tehnice ( auto sau constructii) constituie avantaj
Experienta (min1-2 ani) in vanzari tehnice constituie avantaj
Persoana ambitioasa, dornica de afirmare
Cunostinte solide de operare PC
Persoana organizata si responsabila
Disponibilitatea si capacitatea de a invata multe lucruri noi intr-un timp relativ scurt.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv corelat cu realizarile personale:
-salariu motivant
- comision din vanzari
- bonuri de masa
- bonusuri
- masina de serviciu
- telefon de serviciu