REPREZENTANT VANZARI CONTURI INTERNATIONALE TIMISOARA

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii cheie din zona alocata

2. Implementarea politicii comerciale a companiei la nivelul retelei de clienti
3. Asigurarea atingerii obiectivelor de vanzari si mercantizare

CERINTE

Experienta de cel putin 2 ani in vanzari, de preferat pe o pozitie similara

Abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa

Capacitate de planificare, organizare si control

Spirit de initiativa

Permis conducere categoria B

Disponibilitate la program de lucru prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

1. Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
2. Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
3. Posibilitatea de ascensiune profesionala
4. Masina de serviciu
5. Salariu motivant, pe masura realizarilor
6. Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Asteptam CV-ul celor interesati si pe adresa de e-mail valentin.blaga@intersnack.ro.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.