REPREZENTANT VANZARI

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare activa la implementare strategiei de vanzari la nivelul companiei
- dezvoltarea portofoliului de clienti potrivit directiilor strategice
- contactarea directa a potentialilor clienti si vanzarea serviciilor oferite de catre Autocamion Service
- crearea, dezvoltarea si mentinerea legaturii stranse cu clientii firmei
- Imbunatatirea permanenta a ofertei de service
- responsabil de derularea contractelor existente si largirea paletei de servicii contractate de catre clienti
- cunoasterea pietei si optimizarea permanenta a strategiilor de vanzare

CERINTE

- Studii Superioare finalizate (Mecanica - Autovehicule Rutiere - reprezinta un avantaj)
- Foarte bune cunostinte in domeniul AUTO
- experienta in Vanzari - constituie un avantaj
- Operare PC [Microsoft Office, baze de date]
- Limba Engleza
- Permis categoria B

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Bun organizator si coordonator
- Abilitate de a lucra simultant la mai multe proiecte
- Orientare spre rezultate si spre client
- Colegialitate si atitudine cooperanta
- Dorinta de reusita si dezvoltare profesionala

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial motivant si sanse reale de dezvoltare profesionala!

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare