Reprezentant Vanzari

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor
- Gestionarea portofoliului de clienti existenti;
- Vizitarea cel putin o data pe luna a clientilor din baza de date;
- Cresterea numarului de produse vandute pe clientii existenti;
- Extinderea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor de vanzari (solduri clienti, stoc de marfa, situatia incasarilor, situatia vanzarilor) atunci cand sunt cerute de catre superiorul ierarhic;
- Conceperea de rapoarte lunare de activitate;
- Se asigura de recuperarea in termen a soldurilor din piata;
- Completeaza si inainteaza formularele de retur ;

CERINTE

- studii superioare absolvite - constituie avantaj
- experienta in vanzari - minim 3 ani
- experienta in domeniul ingredientelor de panificatie, patiserie, cofetarie - constituie avantaj
- cunostinte operare PC - MS Office
- disponibilitate pentru deplasari
- capacitate de comunicare si negociere, ordonat, cu initiativa, autonom

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru dinamic

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
TRAINING
CONSULTANTA
EVALUARE RECRUTARE
COACHING
TEAM BUILDING

Acreditari, afilieri, certificari:
Sistem de management al calitatii acreditat conform standardelor ISO9001:2000;
Certificat de acreditare eliberat de MMSS Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca pentru servicii de informare si consiliere si servicii de mediere a muncii pe piata interna;
Cursuri de management autorizate prin Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor de catre MMSSF si MECT;
Licentiere pentru utilizarea sistemului de evaluare comportamentala Thomas International
Distribuitor in Romania pentru carte Gower;