REPREZENTANT VANZARI

SC SANTOMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza segmentul de piata specific si identifica clientii potentiali pentru produsele distribuite de firma;
- prezinta clientilor pliante, cataloage si materiale publicitare ale produselor, precum si ofertele de preturi in vederea comercializarii;
- preia comenzile de la clienti si pregateste proiectele contractelor de vanzare;
- executa operatiuni de livrare a marfurilor contractate
sau comandate, care nu necesita expediere cu mijloace de transport, conform facturilor emise;
- are obligatia realizarii lunare a volumului de vanzari stabilit;
- are obligatia cunoasterii caracteristicilor tehnice ale produselor, descrise in carti tehnice si pliante redactate in limba engleza.

CERINTE

- studii medii sau studii superioare;
- permis de conducere categoria B;
- fara antecedente penale;
- experienta intr-o firma de distributie constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si salariu variabil in functie de vanzari
- tichete de masa

Societatea este importator si distribuitor de aparatura medicala si consumabile medicale si de laborator.