REPREZENTANT VANZARI

ABSTRACT CONNECTION s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea pachetelor de produse software si a serviciilor companiei,
- negociere si contractare,
- dezvoltarea portofoliului de clienti,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente.

CERINTE

- abilitati de vanzare in conditii de concurenta pe produs;
- reale abilitati de comunicare si raportare;
- aptitudini de organizare si planificare;
- orientare spre client;
- persoana dinamica si optimista;
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
- persoana motivata in a promova si a obtine rezultate superioare intr-o firma de succes;

BENEFICII OFERITE

- salar fix garantat
- bonus din vanzari
- masina, telefon.

Specializata in elaborarea de solutii IT personalizate pentru afaceri.
Abstract Connection este Microsoft Certified Partner ISV / Software Solutions, statut obtinut ca o recunoastere a nivelului ridicat de eficienta profesionala si abilitatii in furnizarea de servicii software conforme cu necesitatile clientului.

www.acon.ro