REPREZENTANT VANZARI

Farmexpert DCI Timisoara

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- mentine si dezvolta relatiile cu clientii din zona alocata;
- negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia companiei;
- se asigura de realizarea planurilor de vanzari si incasari stabilite si urmareste recuperarea soldurilor existente la clienti in conformitate cu politica firmei;
- se asigura de dezvoltarea imaginii brand-urilor comercializate;

CERINTE

Studii superioare finalizate, avantaj studii tehnice;
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Permis categoria B – minim 3 ani;
- Capacitatea de organizare si incadrare in termene;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Rezistenta la stress;
- Operare PC – nivel mediu;
- Disponibilitate la un program flexibil;
- Disponibilitate imediata pentru angajare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru dinamic si competitiv;
- pachet salarial motivant;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de succes

Clientul nostru este unul dintre marii importatori si distribuitori de scule, consumabile si accesorii pentru scule. Compania urmareste extinderea si consolidarea echipei de vanzari la nivel national. Pentru a-i sustine dezvoltarea la nivel national, cautam in prezent persoane cu experienta pentru pozitiile de reprezentant de vanzari.