Reprezentant Vanzari

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoastrea deplina a serviciilor si produselor
-prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor
-promovarea permanenta a serviciilor si produselor
-mentinerea relatiei cu clientii
-gestionarea produselor
-intocmirea actelor contabile
-respetarea procedurilor companiei
-implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
-obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
-promovarea imaginii companiei

CERINTE

-experienta in vanzari
-studii superioare (constituie avantaj)
-operare PC - nivel mediu
-contabilitate primara
-capacitate de acumulare a informatiilor
-deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
-capacitate de a lucra in echipa
-dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

-venituri corelate cu realizarile
-oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
-un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

Companie nationala de telecomunicatii Misiunea noastra este: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti.