Reprezentant vanzari

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, o persoana pentru postul de Consultant vanzari.

Descriere post:

- Contacteaza activ noi clienti cu potential ridicat de profitabilitate cu scopul introducerii in portofoliul companiei
- Dezvolta si mentine relatii pe termen lung cu clientii companiei
- Indeplineste lunar targe-tul alocat de volum si cifra de vanzari
- Negociaza contractile cu partenerii din zona alocata si indeplineste urmarirea obiectivelor de vanzari si profit
- Realizeaza actiuni periodice de fidelizare pentru clientii deja existenti
- Asigura solutionarea problemelor in relatia cu clientii
- Urmareste si asigura efectuarea platilor de catre clienti
- Intocmeste cu riguroziytate rapoartele de activitate solicitate

CERINTE

Cerinte

- studii medii sau superioare
- experienta anterioara de cel putin un an pe un post similar
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- persoana comunicativa, dinamica si orientata spre client

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix si bonus
- tichete de masa
- autoturism, laptop, telefon
- cursuri de instruire

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si slectie de personal