Reprezentant Vanzari

Tonerink Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea si contactarea clientilor potentiali din partea de vest a tarii
-Identificarea necesitatilor si propunerea solutiilor potrivite
-Promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei
-Munca de teren - 80% din timp
-Livrarea produselor + incasarea facturilor

CERINTE

-Bun negociator
-Orientare business
-Fluent in vorbire
-Permis conducere categoria B
-Masina personala

BENEFICII OFERITE

-Oferim pachet salarial atractiv format din parte fixa si comision din vanzari
-Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala
-Mediu de lucru tanar,dinamic si profesionist

Suntem unul din principalii furnizori din Romania specializati in comercializarea de tonere si cartuse pentru imprimante, copiatoare, faxuri si multifunctionale. Din depozitele noastre din Timisoara livram in orice localitate din tara peste 2600 de modele de tonere si cartuse de cerneala, compatibile sau OEM, pentru orice tip de echipament de printare.