Reprezentant vanzari

CLARISMART CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasora activitati de informare, promovare, vanzare si suport tehnic pentru clienti.
- Incheie contracte cu clientii si urmareste derularea acestora.
- Dezvolta portofoliul de clienti in conformitate cu politica comerciala a firmei.
- Asigura asistenta tehnica de specialitate clientilor companiei.

CERINTE

- Studii superioare; studiile tehnice sau economice constitiuie avantaj
- Experienta relevanta in vanzari (minim 2 ani)
- Experienta in domeniul materialelor pentru tamplarie PVC constituie avantaj
- Cunostinte operare PC (MS Office, Outlook, Internet)
- Permis conducere cat.B
- Limba engleza si/sau germana - nivel mediu
- Excelente abilitati de comunicare interpersonala, planificare si organizare
- Capacitate de prioritizare si respectare termene
- Spirit de initiativa, dinamism
- Atitudine proactiva, diplomatie

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
- Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
- Se ofera echipament de lucru format din autoturism, laptop si telefon mobil