Reprezentant Vanzari

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei si dezvolta portofoliul de clienti din Timisoara si judetele limitrofe;
- Identifica si contacteaza clienti noi (tipografii si flexografii);
- Mentine legatura cu clientii din portofoliu;
- Efectueaza saptamanal un numar prestabilit de vizite catre clientii existenti si catre potentialii clienti;
- Realizeaza targetul lunar de vanzari si incasari;
- Construieste si prezinta ofertele de produse si servicii;
- Asigura servicii post-vanzare pentru fiecare client in vederea bunei derulari a tuturor clauzelor contractuale;
- Prelucreaza comenzile primite de la clienti;
- Urmareste efectuarea livrarilor catre clienti la termenele stabilite.

CERINTE

- Studii medii (superioare reprezinta un avantaj);
- Experienta minim 2 ani in vanzari, preferabil in domeniul tipografic sau conex;
- Carnet de conducere categoria B;
- Aptitudini de comunicare si relationare interpersonala;
- Atentie la detalii si capacitate de negociere;
- Orientare spre obtinerea rezultatelor;
- Tinuta prezentabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru profesionist;
- Conditii de munca bune.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.