REPREZENTANT TEHNIC VANZARI

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitatea se desfasoara la sediul firmei, avand ca sarcini principale operarea pe calculator a datelor de vanzare si relationarea telefonica si directa cu clientii
- asigura consilierea tehnica a clientilor si identificarea corecta a produselor ce urmeaza a fi ofertate - filtre auto (consilierea se asigura atat telefonic, cat si clientilor care se deplaseaza la sediul firmei)
- promoveaza produsele firmei si influenteaza decizia cumparatorului in achizitionarea de filtre auto

CERINTE

- studii medii
- experienta in domeniul vanzarilor auto - constituie un avantaj
- cunostinte avansate de operare PC
- abilitati de relationare telefonica si la punct fix cu clientii

BENEFICII OFERITE

dezvoltare profesionala intr-un mediu stabil de lucru

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0732 420 620) recruteaza REPREZENTANTI TEHNICI VANZARI, cu activitate la sediul firmei, pentru un client al sau din Timisoara, cu locatia in zona industriala din Calea Sagului, langa Metro.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - REPREZENTANT TEHNIC VANZARI - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!