Reprezentant Medical- Timisoara pentru compania Bayer Schering Pharma

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea etica a portofoliului de produse farmaceutice catre medicii specialisti
-realizarea rapoartelor de activitate
-organizarea de prezentari de grup
-mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei din zona alocata

CERINTE

-absolvent studii universitare medicale (Medicina, Farmacie)
-experienta anterioara in promovarea medicala este considerata un avantaj
-excelente abilitati de comunicare
-orientare catre obtinerea de rezultate
-sociabil, entuziast, energic
-empatic, serios si responsabil
-bune cunostinte de operare PC-MS Office
-cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
-permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesionist
-pachet salarial motivant
-instrumente de lucru (masina, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania – pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Bayer Schering Pharma, Reprezentant Medical, Timisoara.