Reprezentant Vanzare Farmaceutica & Medical - Timisoara, Arad si Oradea

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dorim sa atragem un candidat din Timisoara, cu studii in domeniu si cu experienta pe un post similar, care a mai acoperit zona: Timisoara, Arad si Oradea.

Responsabilitati:
Indeplinirea obiectivelor lunare de promovare medicala si vanzare farmaceutica;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu medicii si farmacistii din Timisoara, Arad si Oradea;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici si in farmacii;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Urmarirea iesirii prescriptiilor din partea medicilor vizitati;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Studii de biochimie, nutritie sau medicina;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Experienta in promovare medicala si vanzare suplimente, OTC-uri etc.;
Disponibilitate la deplasari pe zona alocata Timisoara, Arad si Oradea;
Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial 3500 lei net + 300 lei bonuri;
Bonusuri in functie de realizari;
Masina, telefon, diurna.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.