Reprezentant Medical locatia Timisoara pentru compania Johnson&Johnson

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• promovarea produselor din portofoliul companiei
• realizarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
• realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

• studii superioare finalizate (studii medicale sau conexe)
• excelente abilitati de comunicare si prezentare
• atitudine proactiva, inteligenta emotionala inalta
• empatic, ambitios, entuziast
• orientat catre rezultate si performanta
• limba engleza, nivel avansat
• permis auto categ.B, fara incindente

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial atractiv
• instrumentele de lucru necesare
• programe de pregatire si dezvoltare profesionala
• mediu de lucru profesionist

Expand Health Romania-pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Johnson & Johnson, Reprezentant Medical, locatia Timisoara.