Reprezentant Medical&Dental

WHITE ROMDENTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare etica a produselor firmei la medici,studenti dentisti;
- mentinerea si intarirea relatiilor si crearea de noi relatii ale firmei cu medicii din Romania;
- zona acoperita: Romania;
- introducerea, promovarea si sustinerea imaginii pe piata a produselor firmelor: TOATE
- promovare ONLINE a produselor firmei la dentisti;
- mentinerea si intarirea relatiilor si crearea de noi relatii ale firmei cu dentistii din teritoriu;
- prezentarea produselor firmei la dentisti in cadrul congreselor nationale si internationale ;
- participari in cadrul congreselor ;

Reprezentantul de vanzari raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.
Reprezentantul de vanzari raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati cu numerar (chitante si dispozitii de plata/incasare), etc.

CERINTE

- cunoştinţe solide în domeniul promovarii;
- stãpâneşte tehnici interactive;
- face dovada abordãrii unor strategii eficiente de management al echipei cu care lucreazã;
- cunoaşte şi utilizeazã informaţiile din domeniul promovarii/vanzarii;

BENEFICII OFERITE

confidential;

The company ROMDENTAL, based in Timisoara, Romania is an internationally leading dealer of high-precision rotating polishing instruments for a wide range of applications in dentistry and dental laboratories.