Reprezentant Medical

Medist SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea echipamentelor medicale aflate in portofoliul societatii;
- instruirea clientilor in scopul utilizarii profesionale a echipamentelor medicale;
- asigurarea suportului de specialitate, post-vanzare, clientilor societatii;
- informarea permanenta asupra noutatilor tehnologice in domeniu si transmiterea acestor date colegilor;
- raportarea periodica a activitatii proprii catre superiorul ierarhic.

CERINTE

- studii superioare in domeniile: biochimie, biologie, medicina, biotehnologie;
- experienta in domeniu sau absolventi ai facultatilor de profil;
- operare PC, permis auto;
- cunostinte de lb. engleza;
- bune abilitati de comunicare/prezentare;
- responsabilitate, initiativa, spirit de observatie;
- bun management al timpului, spirit de echipa;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- training-uri de specialitate;
- masina, notebook, telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare, import, vanzare, service aparatura medicala