Reprezentant de Vânz¿ri Zonal(TM, CS, HD, AR)

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaz¿ activit¿¿ile de vânzare ¿i distribu¿ie ale distribuitorilor;
-men¿ine rela¿ia cu clien¿ii;
-organizeaz¿ ac¿iuni de promovare a produselor;
-efectueaz¿ rapoarte ¿i statistici de vânzari;
-cunoa¿te ¿i informeaz¿ superiorul cu privire la ac¿iunile intreprinse de concuren¿¿;
-particip¿ la târguri ¿i expozi¿ii de profil.

CERINTE

Clientul nostru este o companie care activeaz¿ în aria distribu¿iei de b¿uturi. Pentru divizia destinat¿ b¿uturilor r¿coritoare, recrut¿m o persoan¿ care s¿ ocupe pozi¿ia de Reprezentant de Vânz¿ri Zonal pentru jude¿ele TM, CS, HD, AR.

-experien¿¿ min.2 ani în domeniul vânz¿rilor;
-bune cuno¿tin¿e de marketing, merchandising ¿i distribu¿ie;
-deprinderi în utilizarea PC;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-oportunitatea de a activa într-un mediu organiza¿ional profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.