REPEREZENTANT VANZARI-Productie Publicitara

Human Direct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al postului: Administrarea si largirea portofoliului de clienti, prezentarea, promovarea si vanzarea produselor cu standardele si politicile comerciale ale companiei client

Gestionarea si dezvoltarea portofoliul de clienti (contactare clienti noi, intocmire baza de date, identificare produse noi, vanzari door to door, vanzari business to business)
Stabilirea intalnirilor, deplasarea zilnica la potentialii clienti
Identificare clienti noi pe teren
Realizarea masuratorilor pe teren, crearea ofertei, negocierea contractelor, intocmirea documentelor comerciale necesare
Raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti
Participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari
Urmareste derularea si finalizarea lucrarilor (se consulta permanent cu echipa de design si productie)
Promovarea shop online

CERINTE

Studii superioare
Experienta de minim 2 ani intr-un post similar de vanzari
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
Abilitati excelente de vanzare si negociere
Personalitatea dinamica, energica, gandire pozitiva
Disponibilitate maxima la munca de teren
Atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ
Cunostinte buna de operare PC
Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu performante, bonusuri corelate cu performantele obtinute
Salar fix+procent din vanzari
Masina de serviciu, laptop, telefon
Mediu si instrumente de lucru moderne
Posibilitati de avansare

Echipa HUMAN DIRECT recruteaza Reprezentant Vanzari pentru compania sa client, renumita in domeniul Productiei Publicitare.

HUMAN DIRECT este o companie de consultanta si training specializata in servicii de consultanta in resurse umane si dezvoltare organizational-manageriala. Compania din Cluj- Napoca si Timisoara include in portofoliul sau toate serviciile de psihologie organizational-manageriala respectiv servicii de resurse umane care produc schimbari masurabile si significante in organizatia tintita!
Toate actiunile de dezvoltare sunt bazate pe teorii, experimente si metode stiintifice din ramura aplicativa a psihologiei, PSIHOLOGIA ORGANIZATIONALA.
Compania HUMAN DIRECT este formata din psihologi organizationali, traineri, specialisti in resurse umane si coachi, echipa perfecta pentru orice tip de interventie organizationala.

Serviciile oferite:

Recrutare si Selectie de Personal
Assessment Center & Development Center
Traininguri si Cursuri
Team-buildinguri indoor si outdoor
Consultanta in Resurse Umane
Life & Business Coaching