Relationship Manager IMM

SIMPLY BANKING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care vor fi responsabilitatile tale?

• Promovarea produselor si serviciilor destinate segmentului IMM;
• Indeplinirea obiectivelor de afaceri agreate pentru segmentul IMM;
• Disponibilitatea de a lucra cu obiective de vanzari intr-un mediu competitiv;
• Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu companiile din segmentul IMM, promovand toate tipurile de produse;
• Oferirea de consultanta si suport vanzare si post-vanzare clientilor in vederea dezvoltarii unei relatii pe termen lung cu acestia, si atingerea unui grad de satisfactie crescut;
• Reprezentarea si promovarea brandul-ui bancii pe piata locala;
• Urmarirea schimbarilor din piata si documentarea continua cu privire la dezvoltarile de produse ale bancii, astfel incat sa poata oferi clientului consultanta in ceea ce priveste alegerea solutiilor potrivite acestuia.

CERINTE

Ce ne dorim?

• Absolvent studii superioare, preferabil in domeniul economic;
• Minim 1 an de experienta intr-o pozitie similara / in domeniul bancar;
• Experienta de vanzari si atitudine potrivita in acest sens;
• Cunostinte si aptitudini minime pentru intelegerea principiilor financiare de baza ale activitatii unei companii;
• Abilitati de identificare a oportunitatilor de afaceri de pe piata locala;
• Abilitati de vanzare si negociere;
• Abilitati de organizare si prioritizare;
• Orientare catre client si catre rezultate;
• Initiativa si putere de decizie.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?

• Mediu de lucru profesionist;
• Pachet salarial motivant ( salariu fix + bonus + prime suplimentare, in functie de rezultatele obtinute);
• Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale.

Asteptam sa ne trimiteti CV-urile voastre pe adresa de email recrutare_office@yahoo.ro.

Franciza bancara a unuia din cele mai importante grupuri financiare din Europa.