Regional Account Manager - Timisoara

MOTORACTIVE S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de relatii profitabile cu vendorii si clientii mari prin acoperirea in mod activ a regiunii stabilite;
- Coordonarea eficienta a relatiilor pre- si post-vanzare cu clientii noi si cei existenti;
- Pregatirea de oferte de leasing si urmarirea tranzactiilor;
- Pre-analiza dosarelor de credit;
- Promovarea produselor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri;
- Propunerea de initiative si programe spre dezvoltarea eficienta a operatiunilor Motoractive in regiunea asignata;
- Intocmirea de rapoarte si prezentarea acestora catre superiori (referitor la vanzari, activitatea regionala, competitie s.a.).

CERINTE

- Experienta in vanzari min. 2 ani (experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj);
- Studii superioare;
- Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
- Cunostinte operare PC;
- Deplasari in teritoriu;
- Carnet auto (min. 1 an);
- Cunostinte de limba engleza;
- Rezident in orasul indicat.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
- Bonus in functie de performante;
- Masina de companie;
- Mediu de lucru competitiv;
- Training;
- Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing.