REFERENT MARKETING - VANZARI

Inform Media Romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora;
- evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor;
- promovarea produselor companiei;
- realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiei de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- realizarea impreuna cu companiile specializate a materialelor de prezentare ale companiei

CERINTE

- experienta in marketing cel putin 2 ani;
- studii superioare (marketing);
- cunostinte de limba engleza-avansat
- excelente abilitati de negociere si comunicare;
- capacitate de planificare, organizare si evaluare;
- bune cunostinte PC;cunostinte avansate de PowerPoint
- persoana dinamica cu aptitudini de lider;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare a carierei

Trust international media editorul publicatiilor - Jurnal Bihorean , Adevarul de Arad, Timis Expres, Arad Expres , Jurnal de Caras Severin, Cuvantul liber , Publitim