Recrutam personal: Manager, Asistent Manger, Gestionar, Casier, Ospatar

HR Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru angajare: asistent manager, gestionar, manager de cantina, bucatar, ospatar, casier, sef magazin, ajutor bucatar, persoane cu si fara experienta , pentru unul din clientii nostri, cea mai mare firma de catering din tara, pentru locatia lor din TIMISOARA.

CERINTE

Ce cautam la tine?

-Bune abilitati de comunicare
-Seriozitate, punctualitate
-Loialitate si atitudine pozitiva

Cerinte:

-experienta minim 1 an sau fara experieta depinde de jobul de care esti interesat
-studii medii
-dorinta de munca si de avansare
-contabilitate primara
-Experienta in coordonarea echipelor

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-pachet salarial atractiv
-posibilitatea de avansare in functie
-mediu de lucru motivant
-transport decontat

Pentru mai multe informatii contactati-ne la numarul de telefon 0737 141 459 sau aplicati direct cu CV-ul.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal