Recruiter

S.C. EUROGEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza procesul de recrutare si selectie;

- Folosirea diverselor modalitati de identificare si atragere a celor mai potriviti candidati (prin abordare directa sau head hunting);

- Alegerea eficienta a surselor de recrutare in functie de particularitatile pozitiei;

CERINTE

- Mimim 3 ani experienta in activitatea de recrutare;
- Flexibilitate in intelegerea particularitatilor diferitelor posturi;
- Creativitate in identificarea celor mai bune surse de candidati;
- Persoana sociabila, proactiva, orientata catre client, ordonata, cu bune abilitati de gestionare a timpului si de valorificare a resurselor;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Orientare catre rezultate si respectarea deadline-urilor;
- Persoana organizata;
- Cunostinte de limba engleza / italiana la nivel mediu / avansat;
- Abilitati operare PC (MsOffice, Internet).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Dezvoltare profesionala in domeniul Resurselor Umane;

DESCRIEREA FIRMEI

- recrutarea si plasarea fortei de munca -