Recruiter

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- screening de CV-uri, efectuarea interviurilor de selectie, evaluarea candidatilor
- programarea candidatilor selectati la interviu
- aplicarea de teste de preselectie
- organizarea procesului de recrutare
- prezentarea candidatilor catre client
- urmarirea integrarii candidatilor la companiile client

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta minim 1 an in campul muncii
- persoana deschisa, cu bune abilitati de comunicare
- persoana autonoma
- atitudine proactiva
- persoana organizata, atenta la detalii
- persoana orientata catre client si cu abiitatea de a respecta dead-line-ul stabilit
- abilitati operare PC
- cunostinte limba engleza
- carnet de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere
- posibilitati de avansare profesionala

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.