Receptionist

SC EDY INTERNATIONAL SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea informatiilor necesare clientilor;
- Directionarea apelurilor telefonice interne / externe;
- Intretinera si indrumarea clientilor;
- Pregatirea protocoalelor si a salilor de sedinte;
- Intocmirea si gestionarea rapoartelor specifice;
- Mentinerea standardelor in salile si birourile companiei;
- Intocmirea documentelor necesare pentru deplasari / delegatii etc.

CERINTE

- Studii medii (avantaj - superioare);
- Cunostinte avansate de MS Office;
- Vorbitor de limbi straine (engleza si/sau germana);
- Bune abilitati de comunicare si interelationare;
- Carnet de conducere - cat. B;
- Flexibilitate si dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezoltare personala si profesionala;
- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe de profesionisti.

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.