Project Manager (instalatii electrice)

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie in domeniul instalatiilor electrice o persoana pentru postul de Project Manager.

Responsabilitatii:

- Asigura managementul in implementarea/executia proiectelor din domeniul: instalatii electrice industriale, automatizari industriale si tablouri electrice industriale
- Asigura interfata cu beneficiarul pe santier: documentatii, grafic lucrari, aprobare lucrari suplimentare si documentatie aferenta
- Se asigura in permanenta ca resursele pe care le are la dispozitie sunt gestionate optim( oameni, timp, materiale,buget, tool-uri) in vederea finalizarii proiectului la timp si cu incadrare in buget

CERINTE

- Absolvent studii tehnice, de dorit electrotehnica, automatizari
- Expeienta relevanta in Management de proiect, etapele de implementare si monitorizare a proiectului
- Disponibilitate de deplasare pe durata desfasurarii proiectului in tari din Europa
- Limba engleza nivel avansat, orice alta limba straina reprezinta un avantaj
- Permis auto cat B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placuta

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV la adresa de e-mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal