Project Manager / Expansionist pt. zona de VEST / TIMISOARA

Pludi Market SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In pozitia de expansionist sunteti responsabil(a) cu dezvoltarea retelei noastre de filiale din zona dumneavoastra.
Achizitionati si realizati locatii noi.
Va ocupati de planificarea locatiei si purtati negocieri privind inchirieri

CERINTE

- Studii superioare de specialitate si experienta in localizarea si achizitionarea de terenuri/imobile
-Simt pentru locatii adecvate afacerilor
-Experienta in negocieri,anduranta si putere de convingere
-Capacitate de comunicare
- Cunostinte bune de limba engleza (germana prezinta avantaj)
- Flexibilitate
- Disponibilitate de deplasare
- Experienta in retail constituie un avantaj
- Permis de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

-va oferim un loc de munca sigur pe viitor, intr-o echipa tanara si motivata
-sanse bune de cariera
-salariu motivant

Pludi Market SRL este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial.
In prezent in Romania exista 53 magazine Pludi Market , urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.