PROGRAMATOR - Timisoara

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza, proiectare, dezvoltare si implementare a unei aplicatii de gestiune (rezolvarea buggurilor si a celorlalte probleme de implementare)
-Depanarea si intretinerea aplicatiilor si bazelor de date

CERINTE

-Studii superioare (Cibernetica, Automatica)
-Minim 2 ani experienta ca programator pentru aplicatii Windows si pentru baze de date relationale
-Minim 6 luni experienta in informatica de gestiune
-Solide cunostinte de programare in mediile vizuale
-Solide cunostinte de programare PL-SQL sau Transact-SQL
-Cunostinte de administrare servere SQL: SYBASE, ORACLE sau MSSQL Server
-Persoana energica, proactiva, cu bune abilitati de comunicare si relationare
-Limba Engleza - fluent

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru la standarde internationale
-Management bazat pe obiective
-Salariu atractiv

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 67 de tari, prin intermediul a 4300 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.