programator software

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o companie in plina dezvoltare , care opereaza in cadrul jocurilor on line si selectioneaza noi figuri profesionale pentru extinderea echipei lor

Candidatii ideali sunt programatori cu minim 2 ani de experienta.
Pentru a intreprinde cat mai bine aceste roluri importante sunt necesare motivaţia, capacitatea de a lucra metodic multa vointa pentru a atinge obiectivele propuse ,de asemenea este nevoie de multa creativitate

CERINTE

FLASH DEVELOPER

cel puţin 3 ani de experienţă in AS3
cunostinte excelente de Adobe Flash Builder;
o bună cunoaştere a object oriented;
Se prefera, de asemenea, cunostinte legate de principalele teme - video flash (codare, compresie, streaming, interacţiune).
Un avantaj il constitue experienta cu video live streaming prin FMS
Un avantaj il constitue experienta cu Framework 3D ( Papervision 3D, Alternativa 3D)

PHP / MYSQL

Cunoasterea excelenta a limbajelor de programare : PHP 5.3 , HTML, CSS, Javascript
Familiaritate cu SQL
Abilitatea de a lucra in echipa
Excelente abilităţi analitice şi de rezolvare a problemelor
Cel puţin 5 ani de experienta
Cunoasterea modelelor de programare
Cunoasterea in amanunt a cadrului de lucru javascript jQuery