Programator Productie

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea activitatilor legate de procesul de productie care vor asigura livrarea,in termeni de timp si cantitativ, a produselor comandate de catre clientii firmei
Planificarea liniilor de productie
Verificarea si optimizarea stocurilor
Participa la efectuarea inventarelor

CERINTE

Studii superioare
Cunoasterea la un nivel cel putin mediu a limbilor engleza sau italiana
Cunostinte operare PC
Bune abilitati de comunicare, rigurozitate, rezistenta la stres
Gandire pozitiva, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si dinamic
Stagii de pregatire profesionala
Transport gratuit

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 2900 de angajati.