Programator PHP part time

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei:

Domeniul de activitate al firmei este comercializarea produselor IT si oferirea urmatoarelor servicii: suport tehnic si consultanta, mentenanta, reparatii de echipamente, realizare de software-uri, servicii grafice.

Descrierea jobului:

Ocupantul acestei pozitii va face programare web. Programul de lucru fiind part time.

CERINTE

Cerinte obligatorii

Cunostinte medii in programare PHP, HTML- creearea de pagini web in editoare de text;
Cunostinte de programare orientata pe obiecte.
Cunostinte de baza cu privire la utilizarea Ajax, Adobe Flash, Java Script si C#
Cunoasterea MySQL – interogarile necesare pentru PHP
Cunostinte de baza in MVC (Model/View/Controller)

Reprezinta un avantaj:

Experienta in programare orientate pe obiecte PHP+MySQL
Experienta in utilizarea unor Framework-uri de PHP
Experienta de programare in MVC
Cunostinte Design Photoshop, JQuery, HTML4+CSS2, XML, Microsoft Excel (.csv comma delimited)
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil, cu posibilitatea de a lucra de acasa

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro