Programator PHP

WEBRASOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea aplicatiilor web utilizand PHP, MySQL.

Implicarea in toate fazele procesului de dezvoltare, colaborarea cu ceilalti membri ai echipei pentru a realiza si imbunatati functionalitatile aplicatiilor web.

CERINTE

Experienta / Cunostinte
- PHP, MySQL
- HTML, CSS, Javascript
- Abilitati de comunicare, deschidere, seriozitate, implicare
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

Constituie avantaje
- Studii superioare (Informatica, Automatica, Telecomunicatii)
- Experienta pe un post similar 1-3 ani (creare site-uri web, baze de date)
- Experienta practica si buna cunoastere a programarii orientate pe obiecte in PHP
- Cunoasterea unui framework PHP MVC (CodeIgniter)

BENEFICII OFERITE

- salariu corespunzator cu rezultatele obtinute
- mediu de lucru placut, program de lucru flexibil

Companie cu 7 ani de experienta in mediul online specializata in dezvoltarea pe proiecte online si solutii de gazduire web.

Investim in permanenta in noi tehnologii si avem experienta necesara pentru a dezvolta proiecte online complexe.

Servicii: Gazduire web, Inregistrare domenii