Programator PHP

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei lucra in cadrul unei echipe de programatori pe un proiect web aflat in plina dezvoltare

CERINTE

- Experienta de lucru cu PHP de cel putin un an
- Cunostinte bune de PHP si MySQL
- Cunoasterea limbii engleze
- Persoana cu un potential mare de dezvoltare, gandire critica si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Program flexibil
- Mediu de lucru placut si dinamic
- Management preocupat de dezvoltarea profesionala a angajatilor

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.