Programator Flash Actionscript

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare in Flash (aplicatii interactive, video etc.) pentru proiectele aflate in derulare, folosind poze, harti, materiale video, grafice.

CERINTE

- Studii superioare in domeniu (Design Grafic sau Multimedia, Ingineria Calculatoarelor, Informatica sau similar)
- Creativitate, spirit de echipa, capacitatea de a lucra simultan pe mai multe proiecte,
- Cunostinte AVANSATE de limba ENGLEZA
- Experienta cu tehnologiile: Adobe Flash, Action Script (2.0 si 3.0), Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, Adobe Media Encoder
- Abilitatea de a incorpora date externe (XML sau altele)
- Experienta cu limbajul PHP constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

• Oportunitati de dezvoltare a carierei

•Salariu fix, tichete de masa si bonusuri de performanta

• Companie multinationala si echipa tanara

•Echipament si facilitati de top

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre