Programator C/C++

berg COMPUTERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de Programator C/C++ este una project based si presupune experienta in prelucrarea si analiza imaginilor.

Responsabilitati
- Colectarea cerintelor de la clienti
- Crearea specificatiilor
- Realizarea arhitecturii
- Implementare
- Testare
- Mentenanta

CERINTE

- Cunostinte de C++, C, embedded programming, OOP, Design Patterns, UML
experienta in prelucrare imagini si analiza imagini
- Cunostinte de limba engleza
- Sunt considerate un avantaj cunostintele de Tivoli Maximo framework
- Persoana dinamica, intreprinzatoare cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitatea de construire a unei cariere lucrand intr-o echipa de profesionisti
- Program flexibil
- Training-uri si deplasari externe
- Servicii medicale
- Masa de pranz asigurata in sala de mese a companiei
- Spatiu de relaxare (masa ping-pong, teren baschet) in cadrul companiei, teren fotbal disponibil saptamanal pentru angajatii companiei
- Team building

Suntem o companie romano-germana infiintata in 1991. Avem o experienta bogata in dezvoltare software obtinuta prin finalizarea a peste 2000 de proiecte.
Portofoliul nostru contine proiecte de webdesign si aplicatii internet, software la cheie si la comanda pentru peste 500 de clienti din Romania si din strainatate. Puteti afla mai multe informatii despre noi si despre activitatea pe care o desfasuram accesand www.berg-computers.com