Production Leader

TRW Automotive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de productie, fiind responsabil pentru realizarile privind calitatea, cantitatea, termenele de livrare, costuri.
Asigura urmarirea specificatiilor tehnice in procesul de productie.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Minim 5 ani experienta in productie;
Constituie un avantaj experienta de management in industria automotive;
Bune cunostinte de operare PC: MS Office;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
Programe de evaluare si dezvoltare profesionla;
Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 14 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2300 de angajati in 5 locatii: Timisoara, Oravita, Lupeni, Resita, Deta.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1700 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, Iveco etc
www.trwauto.com