Private Broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane comunicative cu vointa si atitudine de invingator care sa si ia angajamentul urmatoarelor responsabilitati pe care le vor realiza cu sprijinul neconditionat al coordonatorilor in sistem full time sau part time dupa disponibilitate:
- Identificarea potentialilor clienti;
- Stabilirea necesitatilor clientului;
- Elaborarea solutiei financiare personalizate pentru client;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru service;

Constituie avantaj numai si numai in desfasurarea activitatii viitoare dar nu este imperios necesara:
- Experienta in vanzari;
- Experienta in pregatirea si coordonarea unei echipe;
- Existenta unei echipe/colaboratori;

CERINTE

CAUTAM SA FORMAM MANAGERI PROFESIONISTI!
Noi nu va oferim o slujba, ci va oferim o OPORTUNITATE: aceea de a castiga un venit suplimentar si/sau de a construi pas cu pas o cariera solida si stabila in domeniul financiar.
Noi cautam acele persoane care nu asteapta ca viata sa le dea, ci persoane care vor sa ia mai mult de la viata.
Nu conteaza ca esti novice sau esti foarte bine pregatit, conteaza ca vrei mai mult decat ai sau esti in acest moment.
Cautam acele persoane care doresc sa-si organizeze singuri timpul si sa-si dezvolte o cariera in domeniul finaciar sau poate o afacere proprie avand la dispozitie un portofoliu de produse care pot fi oferite cu usurinta tuturor claselor sociale. Persoane care doresc independenta financiara si personala,care vor sa-si stabileasca singuri VALOAREA

BENEFICII OFERITE

Care sunt beneficiile acestui parteneriat?
-independenta financiara
-dezvoltarea propriei afaceri
-castiguri nelimitate - comisione extrem de avantajoase plus diferente de comision de la membrii echipei;
-dezvoltare profesionala si personala
-dezvoltarea unei cariere de succes in domeniu financiar.
-traininguri nationale si internationale.