Posturi sezoniere de operatori linie pentru studenti

ContiTech Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In fiecare vara ContiTech Romania ofera posturi sezoniere de operatori linie pentru tineri ca o oportunitate de a acumula o experienta platita. Numai anul trecut peste 60 de tineri au produs in fabrica noastra componente pentru unii dintre cei mai importanti constructori de automobile din lume.
Responsabilitati:
Realizarea normelor de productie in conditiile de productivitate si calitate cerute

CERINTE

Disponibilitate de lucru in trei schimburi
Detinerea unui certificat de calificare sau experienta in munca- constituie un avantaj
Daca va angajati intre 1 si 19 iunie veti beneficia de bonusurile de performanta, care se adauga la salariul de baza, incepand chiar de la a doua plata !!!

Candidatii interesati sunt rugati sa se prezinte pentru interviu la sediul firmei din Str. Otto Rudolf nr.4, zona Freidorf, in fiecare marti si joi la ora 9.00. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la nr. de telefon 0256/301527.

BENEFICII OFERITE

Locuri de munca intr-o companie multinationala
Salariu atractiv si garantat
Bonusuri lunare motivante
Transport gratuit (pe rutele ContiTech)
Ore suplimentare platite
Bonuri de masa
Sporuri de noapte si de week-end
Mediu de lucru curat la standarde germane
Instruire la locul de munca si posibilitati de promovare
Cabinet medical de intreprindere si servicii stomatologice

Compania ContiTech face parte din concernul Continental si este specializata in tehnologia cauciucului si a plasticului. In Timisoara compania ContiTech are 3 fabrici si realizeaza: tubulatura pentru sistemele de aer conditionat pentru automobile; curele de transmisie pentru automobile; tubulatura pentru servodirectie si sistemele hidraulice din automobile. Compania noastra este in plina dezvoltare, in prezent avand peste 950 de salariati.